• Strana:
  • 1

Téma:

Prosba o pomoc s altikem 6 roků 10 měsíců zpět #9668

  • Lubošlk
  • Avatar uživatele Lubošlk Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 6
  • Obdržená poděkování 0
Čau všem, mám prosbu na všechny nemáte někdo doma vypalenou kotvu altiku na převinuti? Mám to už dvakrát za sebou a teď je na řadě možnost špatný kotvy, vyměněny regulátor z ignitechu vše ok a po 15 tkm je po něm. Přijedu asi kamkoliv diky

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Lubošlk.

Prosba o pomoc s altikem 6 roků 10 měsíců zpět #9669

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Co je to kotva altíku? Asi nejsem v tom elektrikářském názvosloví úplně v obraze, ale myslel jsem, že altík na VFR má jenom jádro a vinutí?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Prosba o pomoc s altikem 6 roků 10 měsíců zpět #9670

  • Lubošlk
  • Avatar uživatele Lubošlk Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 6
  • Obdržená poděkování 0
Včera jsem psal z telefonu a dával jsem k tomu i foto ale nějak se vytratilo, ano vinutí a stačilo by mi spálený k převinutí, z nabídky nových váhám z wemota? nebo starší třeba ajmoto? to ho radši nechám převinout

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re:RE: Prosba o pomoc s altikem 6 roků 10 měsíců zpět #9671

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43

Lubošlk napsal: Včera jsem psal z telefonu a dával jsem k tomu i foto ale nějak se vytratilo, ano vinutí a stačilo by mi spálený k převinutí, z nabídky nových váhám z wemota? nebo starší třeba ajmoto? to ho radši nechám převinout

Jestli chceš, můžu ti prodat jetý altík z wemota + regulátor za polovic

Odesláno pomocí Tapatalk

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re:RE: Prosba o pomoc s altikem 6 roků 10 měsíců zpět #9672

  • Lubošlk
  • Avatar uživatele Lubošlk Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 6
  • Obdržená poděkování 0
Díky za nabídku,nejdřív se zeptám do přílohy jsem vložil fotku a není tam kde dělám chybu? A zpátky k altiku, s VFR začínáme čtrvtou sezonu najeto přes 40tkm a teď mě čeká opět po 15tkm altik, když nepočítám běžnej servis (desky,rozvody,napínáky) tak spokojenost ale kilometry přibívaj tak už se mi nechce moc investovat a po sezoně bych ji vyměnil. Takže to buď jen převinu nebo zkusím převinout jinej, regulátor mám novej teda od posledního převinutí (přímo od výrobce z ignitechu) kde všechno zkontroloval a přeměřil osciloscopem takže ten nepotřebuju měnit. Proto jsem se zeptal tady jestli někdo nemá spálenej počítal jsem třeba za 500,- ten tvůj píšeš jetý co to znamená že byl funkční? Proč jsi ho vyměnil a necháš ho teda za litr?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re:RE: Re:RE: Prosba o pomoc s altikem 6 roků 10 měsíců zpět #9675

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43

Lubošlk napsal: Díky za nabídku,nejdřív se zeptám do přílohy jsem vložil fotku a není tam kde dělám chybu? A zpátky k altiku, s VFR začínáme čtrvtou sezonu najeto přes 40tkm a teď mě čeká opět po 15tkm altik, když nepočítám běžnej servis (desky,rozvody,napínáky) tak spokojenost ale kilometry přibívaj tak už se mi nechce moc investovat a po sezoně bych ji vyměnil. Takže to buď jen převinu nebo zkusím převinout jinej, regulátor mám novej teda od posledního převinutí (přímo od výrobce z ignitechu) kde všechno zkontroloval a přeměřil osciloscopem takže ten nepotřebuju měnit. Proto jsem se zeptal tady jestli někdo nemá spálenej počítal jsem třeba za 500,- ten tvůj píšeš jetý co to znamená že byl funkční? Proč jsi ho vyměnil a necháš ho teda za litr?

Nevím. Mně příloha funguje :cool: neměl jsi tu fotku příliš velkou? Zmenši ji na 800 pixelů a max 800 kB a zkus znova. Za litr je tvůj. Mám ho jako rezervní. Myslím že nemá takový výkon jako originál

Odesláno pomocí Tapatalk

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re:RE: Re:RE: Prosba o pomoc s altikem 6 roků 10 měsíců zpět #9678

  • Lubošlk
  • Avatar uživatele Lubošlk Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 6
  • Obdržená poděkování 0
Ok díky, mladej jezdí pro Top trans tak mi prosím pošli číslo účtu a adresu na které se to dá odebrat a někdo se ti zítra ozve a vyzvedne zabalenej balíček na adresu
Luboš Krkonoška
Souvrať 126
Mostek 544 75
Zkusím znovu poslat má to 668kb to byl první altik

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re:RE: Re:RE: Prosba o pomoc s altikem 6 roků 10 měsíců zpět #9679

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43

Lubošlk napsal: Ok díky, mladej jezdí pro Top trans tak mi prosím pošli číslo účtu a adresu na které se to dá odebrat a někdo se ti zítra ozve a vyzvedne zabalenej balíček na adresu
Luboš Krkonoška
Souvrať 126
Mostek 544 75
Zkusím znovu poslat má to 668kb to byl první altik

:laugh: člověče, jsem sice příznivcem rychlých a jednoduchých řešení, ale tohle je rychlé i na mě a tak jednoduché to určitě nebude. Hlavně s tou adresou, kde se to dá odebrat, protože pracuji 70 km od bydliště. Můžu ti dát adresu do práce, ale jsou schopni si ten balíček vyzvednout do 9:00? Protože později už nejsem schopen garantovat, že ten balíček někdo předá. Pro mě je jednodušší zajít po práci na poštu a normálně to poslat.
Ještě mě napadá, jestli ty altíky budou stejné? Změř si průměr té díry. Myslím, že se pro ročník 2002-6 se dělaly dva průměry.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Prosba o pomoc s altikem 6 roků 10 měsíců zpět #9680

  • Stanley
  • Avatar uživatele Stanley
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 219
  • Obdržená poděkování 12
Zajímavá informace s tím průměrem. To bych čekal spíš u Aprilie než u Hondy. Dobrý vědět, dík za info

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Prosba o pomoc s altikem 6 roků 9 měsíců zpět #9718

  • Lubošlk
  • Avatar uživatele Lubošlk Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 6
  • Obdržená poděkování 0
Takže nejdřív díky za altik a za doufám fajn první osobní setkání na Sázavě, dnes už je převinutý a má za sebou zkušební první stovky kilometrů a doufám že tentokrát vydrží déle (v sobotu vyrážíme na romania tour) jinak k rozměrům, měl by být jen jeden, rozdíl mezi originálem a od wemota je viditelný v užších hvězdicích viz foto a u modelů do 2002 je vynutí do hvězdice a od 02 do trojúhelníku kde je rozdíl ve výkonu. Kontakt na Vildu v případě že by někdo potřeboval převinutí Vilda Vilímek tel. 605365844 Choltice blízko Přelouče
Přílohy:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.463 sekund
Powered by Kunena fórum