• Strana:
  • 1

Téma:

Zadní rozeta VFR800 7 roků 1 měsíc zpět #9252

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
V návaznosti na diskusi o Homolkově VFR, Viki zmiňoval, že používá zadní větší rozetu. Jednu dobu jsem měl zadní rozetu od JT, ale neoslovila mě jednak svým zpracováním (neměla osazení jako originál, takže matice držely na posledním závitu), ani kvalitou - zuby měly otlaky již po třiceti tisících km, zatímco originál rozeta vypadá zdravě i po stovce. Jakou používáte rozetu vy? Originál nebo alternativního výrobce? A pokud alternativu, od koho? Kde jste koupili? Jakou mají výdrž? Můžete sem hodit fotky? Beyku, ta tvoje +5 rozeta je odkud? To je něco na zakázku nebo se to normálně prodává?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Zadní rozeta VFR800 7 roků 1 měsíc zpět #9259

  • Beyk-Vevercak
  • Avatar uživatele Beyk-Vevercak
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 5
+5 se normalne prodava, ale mam to na farosovi, navic v 520, ne v 525, jak je to u VFR nevim, pac jak jiste vis uz to par let nemusim resit :-D

znacku si ted nepamatuju. Jinak na VFR jsem vzdycky kupoval DID, mozna predrazene, ale ja radeji osvedcenou kvalitu nez experimenty, ty se mi obvykle neosvedcily. A jestli ti rozeta vydrzi 100tisic km, tak zacni pouzivat takove to otocne vpravo na riditku :-D.
Poděkovali: Viki

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Zadní rozeta VFR800 7 roků 1 měsíc zpět #9284

  • Stanley
  • Avatar uživatele Stanley
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 219
  • Obdržená poděkování 12
Já už taky používám DID. Cena mi přijde dobrá. Kola ani nevím od koho. Beru to na motoretezy jako sadu. Měním vždy celou sadu. Ani by mě nenapadlo dát novému řetězu starý kolečko a rozetu...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re:RE: Zadní rozeta VFR800 7 roků 1 měsíc zpět #9290

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43

Beyk-Vevercak napsal: +5 se normalne prodava, ale mam to na farosovi, navic v 520, ne v 525, jak je to u VFR nevim, pac jak jiste vis uz to par let nemusim resit :-D

znacku si ted nepamatuju. Jinak na VFR jsem vzdycky kupoval DID, mozna predrazene, ale ja radeji osvedcenou kvalitu nez experimenty, ty se mi obvykle neosvedcily. A jestli ti rozeta vydrzi 100tisic km, tak zacni pouzivat takove to otocne vpravo na riditku :-D.

Nejen rozeta, ale i pastorek. :p

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re:RE: Zadní rozeta VFR800 7 roků 1 měsíc zpět #9291

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43

Gapyra napsal: Já už taky používám DID. Cena mi přijde dobrá. Kola ani nevím od koho. Beru to na motoretezy jako sadu. Měním vždy celou sadu. Ani by mě nenapadlo dát novému řetězu starý kolečko a rozetu...

Na motořetězy dávají do sady většinou JT, což v případě že s řetězem dáváš nové kola není problém. Z kvality DID jsem byl mírně zklamán. Dát novému řetězu staré kola mě napadlo. Uvidíme jak dopadne test, ale zatím tohle pravidlo vypadá jako Urban legend (nebo spíše moto legend) ;)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.302 sekund
Powered by Kunena fórum