• Strana:
  • 1

Téma:

OEM kufry - výroba či koupěm dílu 3 roků 6 měsíců zpět #11613

  • SpaceMan
  • Avatar uživatele SpaceMan Autor tématu
  • Offline
  • Expert
  • Expert
  • Příspěvky: 105
  • Obdržená poděkování 5
Ahoj,
podařilo se mi parádní majstrštyk za pár korun jsem koupil originální kufry i s nosiči. Jedicné, co mi chybí je propojení mezi nimi, viz foto v příloze.

Vím že tu pár lidí je, kteří mají originální díl. Byl by někdo ochotný mi hodit rozměry, abych si to nechal vyrobit, nebo dokonce mají možnost mi to zapůjčit a já bych si to necha vyrobit podle toho?

Alternativně doporučení, kde bych mohl koupit. :-)

Díky.

SpaceMan
Přílohy:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

OEM kufry - výroba či koupěm dílu 3 roků 6 měsíců zpět #11616

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Začnu od konce. Když si sem hodil obrázek z katalogu, pak to zkus koupit podle katalogového čísla. Buď v Hondě, partsdepot, eBay, shop v USA. VFR stárne, takže nevím, zda se díly ještě vyrábí, ale možná jsou skladem. Můžeš zkusit.
Půjčit ti ten díl samozřejmě mohu. Problém je timing. Vzhledem k tomu, že nevím, kde ten díl mám (kvůli několika škatulatům při stěhování v garáži), je to odvislé od toho, kdy se dostanu k celkovému úklidu a opětovnému složení. Momentálně je motorka rozebraná dva, tři roky...??
Chápu, nic moc.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

OEM kufry - výroba či koupěm dílu 3 roků 5 měsíců zpět #11617

  • Jarak
  • Avatar uživatele Jarak
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 262
  • Obdržená poděkování 15
Už jsem to tady jednou pro někoho v klubu dělal,jen to bylo na držáky Givi,ale pokud to nebude stejný,tak hodně podobný.Takže půjčit od někoho a vypilovat z 4 mmm plechu.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.452 sekund
Powered by Kunena fórum