Téma:

Re: Držaky kufru a kufry na VFR 800 v-tec od r.2002 9 roků 11 měsíců zpět #7482

  • DuffMAN
  • Avatar uživatele DuffMAN Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 12
  • Obdržená poděkování 0
VFRoštak napsal:

Zdar,
no pokud si vzpomínám, tak u každého "topcase", ale i bočních kufrů je omezení 10kg a 120km/h , takže tu rychlost bych asi neřešil. Samozřejmě to neznamená, že s tím nejezdím rychleji ;) . Já mám top i boční od Kappy a naprostá spokojenost :)


Možno si to už nieke uvádzal... ale aké máš ty kufre? :) ..myslím konkrétne B)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Držaky kufru a kufry na VFR 800 v-tec od r.2002 9 roků 11 měsíců zpět #7483

  • DuffMAN
  • Avatar uživatele DuffMAN Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 12
  • Obdržená poděkování 0
beyk0007 napsal:

Rekl bych, ze mysli nejakou ochrannou folii, obcas na tankvaku neco zustane a pokud to nehlidas, skrabne ti lak na nadrzi


Jo jo. Presne to som myslel... Je to nálepka/fólia ktorá sa lepí pod tank-vak na nádrž. Sú tank-vaky ktoré sú magnetické(plechové nádrže), a ešte čo sa dávajú na tzv. pavúka(plastové nádrže). Tá nálepka sa týka neviem či oboch druhou tank-vakou. Ale ak niekto o tom niečo vie, prípadne má hocjaké poznatky/skúsenosti, tak zanechaj sporávu pre budúce generácie... :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Držaky kufru a kufry na VFR 800 v-tec od r.2002 9 roků 11 měsíců zpět #7488

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Mám magnetický tankvak, nálepku nemám a nádrž poškrábanou taky nemám. Alespoň do tankvaku. Pokud chceš chránit lak, nechej si zabalit motorku do folie komplet. Jsou firmy, které dávají folie na auta, přepokládám, že to zvládnou i na motorku. V běžném provozu lak neutrpí tolik, aby se nedal leštěnkou a voskem do pucu. Když motorku umyju a naleštím, prakticky každý, kdo ji nezná ji považuje za málo jetou funglovku. :laugh:
Říkáš že jsi detailista a to by ti ten rošt na víku nevadil? To ti rozhodí aerodynamiku ještě více... :laugh:
Možnosti máš dvě. Buď jsi detailista a chceš hezké kufry s přijatelným objemem a pak si kup originály. Vzhledem k tomu, že cena hraje svou roli, popros strejdu googla, kde na planetě koupit nejlevněji.
Nebo zapomeň na detaily a buď jednoduše praktický. Kup si pořádné kufry. Nelakované. Protože pak budeš mít kufry s kterýma tě nebude srát, když s nimi náhodou strejchneš o futra. Lakované kufry, to je o starost navíc.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Držaky kufru a kufry na VFR 800 v-tec od r.2002 9 roků 11 měsíců zpět #7492

  • VFRošt
  • Avatar uživatele VFRošt
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 177
  • Obdržená poděkování 9
Ahoj, mám Kappu K53N jako top case - objem má 53l, je možné dokoupit 3. brzdové světlo, možnost dokoupit střední lakovaný díl, vejdou se tam 2 integrálky
a jako boční 2x Kappa K961N (může se použít také jako top case. Má objem 44l.
Podrobnosti si můžeš najít na netu. Je zde ještě možnost použití jednoho klíče na všechny kufry...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Držaky kufru a kufry na VFR 800 v-tec od r.2002 9 roků 11 měsíců zpět #7504

  • Tommy
  • Avatar uživatele Tommy
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 118
  • Obdržená poděkování 1
Hoj, já jsem si před dvěma dny objednal z Británie tyhle boční kufry:
www.davidsilverspares.co.uk/VFR8004-VTEC-2004/part_64146/
Vypadají jako originál, jen jsou o víc jak půlku levnější (i s dopravou jsem za ně dal cca 13.000,- Kč). Model VFRka mám stejný jako ty. Ta barva je sice o něco jiný odstín, ale myslím že to skousnu. Viděl jsem na fotkách nějaké porovnání barev a tak hrozné to není (foto kufrů i porovnání barev přikládám níže). Měly by by mi během pár dnů přijít, tak pak dám kdyžtak reference ;-)




Jinak tankvak mám nějaký z Lidlu, který jsem tam koupil cca 7 let zpátky. Prodávají ho v různých obměnách i jinde, ale link ani značku ti neřeknu (ten můj se jmenoval B-square). Na to že stál asi tři stovky to byl perfektní kauf. Používám ho tak na půlce mých jízdy (najezdím cca 6.000 km ročně) a zatím furt drží. Objem se dá zvětšit, ve složeném stavu ideální na krátké cesty, že o něm ani nevím (jen při rychlostech 200+ se blbě zalehává :-D ), ve zvětšeném stavu toho pojme neskutečně moc. A jinak jak psal Scalla, tak žádnou fólii na nádrž nemám a ani na VFR, ani na předchozí motorce jsem nikdy žádnej škrábanec nevyrobil ;-)



No a topcase mám originál, motorku jsem s ním už koupil. Co tak čtu, tak bych neměnil, ale to ti asi nepomůže, protože dnes se asi už snad ani nikde nedá sehnat. Ale zkušenosti jen pozitivní, je velmi bytelný, pojme opravdu moc věcí (s topcase a tankvakem jsme se s přítelkyní v pohodě zabalili na tři dny na GrossGlockner), rošt je z kvalitních pevných trubek a jezdím s ním průměrně 150 km/h a necitím ani nevidím žádný problém.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Tommy.

Re: Držaky kufru a kufry na VFR 800 v-tec od r.2002 9 roků 11 měsíců zpět #7512

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Tommy, to jsi snad napsal špatně. Ony ty kufry nevypadají jako originál. Ony jsou originál. .-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Držaky kufru a kufry na VFR 800 v-tec od r.2002 9 roků 11 měsíců zpět #7528

  • DuffMAN
  • Avatar uživatele DuffMAN Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 12
  • Obdržená poděkování 0
Maxx napsal:

Já bych jen dodal, že není třeba kupovat drahé Givi. Kappa je levnější (nebo bývala) a jde o identické výrobky pouze s jinou nálepkou.
Ještě by mě zajímalo proč všichni touží mít na VFR stolitrové boční kufry a nahoře dvoustovku sud?? :laugh: je to akorát na h...


Aké kufre a topcase by si ty odporúčal..? Ak by si vlastne nejaké odporúčal.. :D

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Držaky kufru a kufry na VFR 800 v-tec od r.2002 9 roků 11 měsíců zpět #7530

  • Tommy
  • Avatar uživatele Tommy
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 118
  • Obdržená poděkování 1
scalla napsal:

Tommy, to jsi snad napsal špatně. Ony ty kufry nevypadají jako originál. Ony jsou originál. .-)


No měl by to být originál, ale pořád tomu nechci věřit a uvěřím až uvidím :-D Za tu cenu si říkám, že to musí být nějaká druhovýroba :) Navíc pořád doplňujou zásoby, se mi zdá divný, že by Honda ty kufry pořád vyráběla. Ale je zase fakt, že by si tam asi jen tak nelajzli napsat že je to originál, kdyby nebyl :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Držaky kufru a kufry na VFR 800 v-tec od r.2002 9 roků 11 měsíců zpět #7534

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Myslím, že to originály budou. Nesmíš se chytat ceny v ČR, která je neskutečně mimo. Třeba to berou přímo od výrobce nebo to ve velkém tahají z USA. Když to jede lodí, je i doprava docela levná. Kor když dílama naplníš kontejner...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Držaky kufru a kufry na VFR 800 v-tec od r.2002 9 roků 11 měsíců zpět #7537

  • Tommy
  • Avatar uživatele Tommy
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 118
  • Obdržená poděkování 1
Asi máš pravdu. No tím líp pro mě, těším se na ně jak malej :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.507 sekund
Powered by Kunena fórum