• Strana:
  • 1

Téma:

Alpský motorkářský průvodce 10 roků 4 měsíců zpět #7247

  • Zdenále
  • Avatar uživatele Zdenále Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, všechny zdravím. Když je ta zima, tak se od praxe - ježdění, můžeme vrhnout na teorii a trochu si plánovat a snít, kam zas v létě vyrazíte. Dávám tip na dobrou pomůcku. Právě vychází "Alpský motorkářský průvodce" Rakousko 2014. Autor Petr Fryč, motorkář, Vám poradí, kde se vybrat, které horské okruhy projet, kde se vyspat, najíst atd. Autor své publikace stále vylepšuje a zdokonaluje. Jeho první Alpský průvodce už dostal další a další vylepšení a vychytávky, mapy, GPS pozice. Na trhu je stále Rakousko, dále Trentino - Alte Adige - Dolomiti - Lago Di Garda. V tuto dobu se objevuje nové vydání Rakousko 2014. Knížka je rozdělena na dvě části - nejkrásnější horské okruhy, průsmyky a vyhlídkové silnice a druhá část 20 perfektních okruhů. Když jsem chtěl projet nejlepší úseky v Dolomitech, navštívit krásná jezera a projet nejznámější Passa, knížka mi pomohla.

Nový motorkářský průvodce po rakouských Alpách má oproti předchozímu vydání přepracovanou oblast kolem Semmeringu, Salzbursko a hlavně západní část Tyrolska a Vorarlberg. Navíc přibyla brožura s itineráři, jež má 40 stran a obsahuje 20 zajímavých okruhů na území celého Rakouska. Každý itinerář obsahuje také mapku okruhu. Samotný průvodce je opět rozdělen podle oblastí a jsou v něm popsány desítky zajímavých motorkářských tras různé náročnosti. Nechybí přehled penzionů a hotelů.

formát 128 x 200 mm, 112 stran průvodce + 40 stran itineráře.
PS: Prohlédněte si taky přední stranu itineráře - na přední straně Honda VFR a člen Vašeho VFR Czech Clubu...(to jen pro zasmání).Kvůli toho si tu knížku kupovat nemusíte, ale kdyby někdo chtěl, na srazu přidám vlastnoruční podpis:)
Zkusím autorovi napsat, jestli by se za náma nestavil v květnu na sraz na Bečvu.
Zdenále

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Zdenále.

Re: Alpský motorkářský průvodce 10 roků 4 měsíců zpět #7250

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Jo jo, jsou to pěkné knížky pro zimní večery, ale naprosto postradatelné. Mám v knihovně dvě vydání a neodjel jsem podle nic skoro nic. Stejně si cesty naplánuji sám podle mapy, což na rozdíl od ČR není v rakousku takové riziko, protože většina silnic je bez problémů sjízdných. ;) Ale koho nebaví koukat do mapy, pak si může opsat trasy a jet podle hotového. Nejsou vymyšlené špatně. Další level by mohl být, kdyby trasy byly rovnou na kartě do navigace. :laugh:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Alpský motorkářský průvodce 10 roků 4 měsíců zpět #7255

  • beyk0007
  • Avatar uživatele beyk0007
  • Návštěvník
  • Návštěvník
mam doma vsechny predchozi verze, nejvic mi asi poslouzila ta cast s Dolomiti, tak jsem podle nekterych tras i jel nebo planoval (i kdyz se kvuli uzavirkam stejne muselo improvizovat). Asi na to nekde kouknu, jestli je to o tolik lepsi nez predchozi verze

seznam hotelu a penzionu povazuju za uplne zbytecny ..

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.814 sekund
Powered by Kunena fórum