• Strana:
  • 1

Téma:

Pozor - nabídka pro členy VFR 12 roků 10 měsíců zpět #6362

  • Zdenále
  • Avatar uživatele Zdenále Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, všechny Vás zdravím. Dávám k dispozici takovou nabídku. V červenci jsme měli naplánovanou krásnou moto dovolenou - 3 motorky - 6 lidí do Itálie. Průjezd Alpami a pak Dolomity. Mám zajištěný nádherný apartmán za levné peníze v krásném místě - blízko národního parku Dello Stelvio. Protože se vyskytla těžká nemoc v rodině, musím tuto dovolenou vrátit. Jestli by někdo měl zájem a trefil i termín, doporučuji. Pár slov o apartmánu:
Popis rekreačního objektu
Interiér
4-pokojový byt, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj, TV. 3x pokoj, v každém pokoji 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC.
Dům/rezidence
Tozzaga (di Caldes) 4 km od Male': Rezidence "Al Pescatore", rok výstavby 2005, obklopen poli. Na kraji obce Tozzaga, centrální, klidná poloha, 15 km od sjezdovek, ve vedlejší ulici. Společné: krytý bazén vyhřívaný (4 x 10 m, extra). Terasa, zahradní nábytek. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, sauna, solárium (extra), whirlpool (vše extra), lyžárna, ústřední topení. Parkovací místo (omezený počet míst), garáž. Obchod, restaurace 50 m, autobusová zastávka 100 m, nádraží "Tozzaga" 100 m. Lyžařské sjezdovky 15 km. Pozor prosím: železnice 100 m od domu. Přímé železniční spojení k lanovce Marilleva, 900 incl.
Fotky najdete:
www.interhome.cz/cesk%c3%bd/it%c3%a1lie/...l%c3%a8/it3654.200.5
Termín: od 16.7. - do 30.7. tj. 14 dní od soboty do soboty.
V okolí jezera, vyjížďky na nejlepší alpké průsmyky a místa - Passo Tonale, Passo Stelvio, Bormio, Madonna di Campiglio, Cortina d´Ampezzo atd. Zkrátka 14 dní možnost a jezdit na motorkách po Alpách a Dolomitech.
Cena super - pro 6. lidí na 14 dní 32000,- Kč. Což je pro osobu 5333,- Kč na 14 dní v Dolomitech.
Více nebudu se rozepisovat. Jestli by měl někdo zájem - urychleně dejte vědět, protože rekreaci budu muset ztornovat - termín do konce týdne!!!
Zdenále - tel: 773 240 460, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Pozor - nabídka pro členy VFR 12 roků 10 měsíců zpět #6363

  • Zdenále
  • Avatar uživatele Zdenále Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 0
Zkusím přidat fotky a kdo nezná Passo di Stelvio mrkněte na video. Převýšení skoro 1900 metrů, 49 uzavřených zatáček atd.
Video:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Pozor - nabídka pro členy VFR 12 roků 10 měsíců zpět #6364

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
To rušíš komplet celou dovolenou? A co ty další dvě motorky? Ty to balí taky? Osobně bych jel, pokud by se přidal někdo další. Byť těch 14 dní mi přijde docela dlouhých.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Pozor - nabídka pro členy VFR 12 roků 10 měsíců zpět #6367

  • Zdenále
  • Avatar uživatele Zdenále Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, bohužel to ruším celé. Jistě vzpomeneš na srazy, jezdíme totiž celá rodina - já ( modré VFR), švagr (červená Yamaha XJR 1300), druhý švagr ( oranžová Kawasaki Versys). A to nepočítám děcka ( kluk Honda CBR 1000RR, holka Suzuki GSR 600). A právě těžce onemocněla matka. Jinak možná těch 14 dní je moc, ale je tam tolik míst - vše už jsem si plánoval, kde mrknem - je to kousek do Švýcarska - National park Schweizer, nejlepší cesty v Alpách Fluela Pass ( znáš asi z Top Gearu), dále jezera - Lago di Garda, kousek asi 3 km za penziónem je Lago di Santa Giustina, ( když nebudeš chtít jezdit - přímo v penziónu je bazén, vířivka...),dále když budeš na této straně je tam toho moc, když přejedeš na stranu za Bolzanem, je tam toho ještě víc a jestli se budeš chtít pořádně vyřádit - dáš se na jih - navšívit okolí Bologne, mrknout na cesty, kde se za provozu testují Ducati, Ferrari a Lamborgihi - to je zážitek. Nebo kousek je to Rakouska - Krimmelské vodopády, Insbruck atd. Mohl bych psát do nekonečna. Před dvěmi roky jsme dělali právě tuto oblast, Rakousko, Alpy, severní Itálie - je to zážitek. Škoda, že to letos nevyšlo, docela jsem se těšil. Nabízím to jen pro to, kdyby někdo z klubu se tam chystal. Je mi jasné, že trefit termín a šest míst k tomu je problém. Jen to zkouším, cena super, kdyby někdo chtěl. Jinak to koncem týdne to ztornuji. Zdraví Zdenále

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Pozor - nabídka pro členy VFR 12 roků 10 měsíců zpět #6368

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Jo, toho versyse si pamatuji, jsem si říkal, čí to je :-) To jsem netušil, že jste taková motorodina. B) Máš pravdu, že z toho místa se dají podnikat výlety, i když ta Bologna už je docela z ruky. To už bych jako poježdění z toho místa neprezentoval. :-) To už bych preferoval vzít bydlení někde v apeninách, pojezdit to tam a spojit třeba s čvachtačkou v moři. No, uvidíme jestli se ještě někdo ozve.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.406 sekund
Powered by Kunena fórum