• Strana:
  • 1

Téma:

Honda VFR na CD 17 roků 2 týdnů zpět #544

  • Zdenále
  • Avatar uživatele Zdenále Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, všechny Vás zdravím. Po Jevíčku, kdy vedení apelovalo na členy, aby se taky zapojili, psali články, sháněli testy apod. jsem pro Vás připravil CD - jako by stránky Hondy VFR. Co na něm nalenete: přes 550 MB dat, kolem 250 fotografií - jako VFR foto, VFR jízda, VFR technika, VFR vylepšení - sedla, nosiče, plexi, úpravy atd. Dále 6 různých testů, další testy z časopisů Motoráj a Motocykl - 20. let Hondy VFR, dále panoramatické fotky VFR, prospekt od Hondy na VFR 2006, video jak VFR předvádí wheelie, DVD z Tv z pořadu Auto moto revue - test VFR a na závěr ve formátu pdf. (Adobe Reader) manuál na Hondu VFR 800 2002, který má 639 stran ( je ale v angličtině). Máte-li manuál v češtině, pošlte, umístím na CD. Ještě je tam nějaké místo.
Máte-li zájem o CD pošlte mi prázdné CD v ofrankované obálce s Vaší adresou. Zájemcům vypálím a zašlu.
S pozdravem Zdenále.
Adresa: Zdeněk Feber, Šrámkova 1/1400, Havířov Podlesí, 736 01.
Ahoj.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re:Honda VFR na CD 17 roků 2 týdnů zpět #545

  • Milda
  • Avatar uživatele Milda
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 71
  • Obdržená poděkování 0
palec seš šikula ;)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re:Honda VFR na CD 16 roků 7 měsíců zpět #1121

  • Raina
  • Avatar uživatele Raina
  • Návštěvník
  • Návštěvník
SUPER a pošleš mi i ten manuál v češtině?? Když ti pošlu ty céda dvě?? prý ti ho Maxx předal u bizona ;) dík za odpověď Raina

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re:Honda VFR na CD 16 roků 6 měsíců zpět #1187

  • Zdenále
  • Avatar uživatele Zdenále Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, pošli mi na mejlík ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ) tvou adresu. CD ti pošlu - je i s manuály. Ahoj - Zdenále

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.327 sekund
Powered by Kunena fórum