• Strana:
  • 1

Téma:

zacatecnik 16 roků 1 měsíc zpět #1591

  • mirec
  • Avatar uživatele mirec Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Cafte,
viete mi poradit s moto. Chcem si kupit motorku a po dlhych uvahach sa mi zapacila prave VFR. Nakolko mam uz po tridsiatke a mam 90kg tak som nechcel nejaku malu moto a chcem kupit moto, ktora by stacila aj po niekolkych rokoch. Moze byt VFR ako motorka pre zaciatocnika? Hlavne piste ti, ktori uz mate skusenosti s touto motrkou.
dik
mirec

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Odp:zacatecnik 16 roků 1 měsíc zpět #1592

  • overkill
  • Avatar uživatele overkill
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 83
  • Obdržená poděkování 0
vfr
je nejlepší motorka co ti vydrží hodně dlouho. primární převod ozubenýma kolečkama atd atd atd. Na vfr rc36 jsem najel v jednom zátahu jako jednu sezonu 40 000km bez jediného pádu a to vfr bylo na světě už 15 let tak co dodat. Duležité jsou nové gumy a vždy jedna sada gum DUNLOP)))stejné specifikace a v nich správný tlak!!to hlavně si zapiš za uši a nikdy na to nezapomen. Ta mašina nedělá chyby to znamená, že je lepší než ženský ))
chybu udělá mechanik nebo pilot ale ona ne.
Takže dlouho nešpekuluj a jdi do toho, nekupuj havárku atd. a budeš v pohodě, když tak mi zavolej.

tak žij v míru

overkill vfr builder
1. motorcycle division

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Odp:zacatecnik 16 roků 1 měsíc zpět #1594

  • DANDYS
  • Avatar uživatele DANDYS
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 68
  • Obdržená poděkování 0
Jak píše OVERKILL VFR je jasná volba. Pro začátečníka po 30. by to podle mě neměl být problém, předpokládám, že už máš chladnější hlavu i pud sebezáchovy :).
Takže jen do toho !

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Odp:zacatecnik 16 roků 1 měsíc zpět #1603

  • mirec1
  • Avatar uživatele mirec1 Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
No chladnu hlavu mam nakolko som uz raz spadol z motorky (ale bola to len jawa350) a uz nechcem zazit to...preto uz mam hlboko \"zarity\" respekt pred vsetkymi motorkami...ale chcem moto na cely zivot a nie najprv 125ccm potom nejaku 500ccm a takto...nato nie som. Radsej kupit raz a nortmalnu motorku. Len som pocul vela nepeknych veci na premenlive casovanie ventilov VTEC, ze je ked sa nastartuju dalsie dva ventily pri 7000otackach, tak je ten prechod dost neprijemny..
vid.: motoride.sk/?ID=570
m

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Odp:zacatecnik 15 roků 10 měsíců zpět #1861

  • RoPa007
  • Avatar uživatele RoPa007
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 7
  • Obdržená poděkování 0
Čauky,

hele o tom VTecu se toho až moc píše a povídá. Ja ho mám (r.v. 2002) a nijak mi nevadí. S vyhodou ho naopak použivám při predjíždění, kdy si zařadím tak, abych měl cca 5-6tis. otáček a když potřebuju vyrazit, tak za to zatáhnu, zapne turbo a mastíš...
Co se týče překvapení v zatáčkách, několikrát se mi to už taky stalo - žádný drama. Pokud zatáčku projíždíš na koleno, máš otáčky většinou buď pod nebo nad hranicí sepnutí. To cuknutí je znatelnější při plným heftu, ale pokud naložíš v náklonu pod válce, ulítne Ti kdejaká silná mašina (obzvlášť motory do V).

Rozhodně se V-Tecu neboj...

Roman

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Odp:zacatecnik 15 roků 10 měsíců zpět #1864

  • milan3232
  • Avatar uživatele milan3232
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 31
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj mirec1,
VFRka je dobra volba. Z VTECu si nerob hlavu. to nie je o motorke, ale o hlave, predvidavosti a pravacke. Ono je to trosku nebezpecnejsie v zakrute, ale na rovinke to nejako zvlast necitis. A ked vies, ze to tam mas, zvolis vhodny prevodovy stupen a je po probleme.

VFRka je spolahlivy, vsestranny a nadherny stoj.

Dalsia vec - nezabudni kupit kvalitne oblecko, motorka sa po urcitej dobe da kupit dalsia, ale zdravie niekedy nie.

Drzim palce

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.355 sekund
Powered by Kunena fórum