• Strana:
  • 1

Téma:

V-TEC??? 16 roků 5 měsíců zpět #1308

  • Zdenek
  • Avatar uživatele Zdenek Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Dobry vecer ,rad bych se zeptal jak se jezdi s tim systemem VTEC,je to zapojeni v 7 tisicich otackach skutecne tak zretelne jak nekde pisou?Rad bych si VFR 800 VTEC koupil a nerad bych pak jel nekde v naklonu v zatacce s pocitem ,,ted nekdy to skubne\".Dekuji za pripadne odpovedi.Zdenek

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re:V-TEC??? 16 roků 5 měsíců zpět #1309

  • kid
  • Avatar uživatele kid Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Není to takové strašné, jak se uvádí. Moto změní zvuk - začne vydávat chrochtající zvuk a motorka zrychlí. Není to žádný výstřel z praku. Před spuštěním VTECu se dá i přeřadit na vyšší stupeň a nic se neděje. Dobré to např. při předjíždění apod.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re:V-TEC??? 16 roků 5 měsíců zpět #1310

  • Milda
  • Avatar uživatele Milda
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 71
  • Obdržená poděkování 0
Zdarec palec ,,, píše se kolem toho zbytečně moc báchorek ,, pro mě je V-Tec příjemná věc při předjíždění a neměl jsem s tím problém.. když přidáš na klasice prudce za plyn dostaneš kopanec (v zatáčce)Vtec je to same jen podle zvuku a otáčkoměru víš kdy přijde;) .. všechno je to o zvyku a stylu přidávání plynu.. Já jsem maximum spokojen s VTEC :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Odp:V-TEC??? 16 roků 2 měsíců zpět #1465

  • susa
  • Avatar uživatele susa
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 16
  • Obdržená poděkování 0
cus
muzu jen potvrdit. VTEC neni rozhodne nic hroznyho. Vetsinou se projevi \"zachroktanim\" a mirnym narustem vykonu. Ze zacatku jsem se toho sice lekal, ale spis toho zvuku, nez toho kopance. VTEC rozhodne muzu doporucit

Lukas

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.349 sekund
Powered by Kunena fórum