• Strana:
  • 1

Téma:

Radary Červenohorské sedlo 2 roků 7 měsíců zpět #11947

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Šrouby se nadále utahují. Většinou jsem jel přes sedlo přes týden nebo tak brzy ráno, že odlehčovači peněženek ještě nebyli přítomni. Ale až tam budou radary, už nebude úniku. Nebo pokud si nezakryjete značku, protože s důrazem na motorkáře by neměly kamery snímající také zezadu smysl. Na druhou stranu, je otázka, jak bude ten úsek nebo úseky postaven

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Radary Červenohorské sedlo 2 roků 7 měsíců zpět #11950

  • Jirka72
  • Avatar uživatele Jirka72
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 319
  • Obdržená poděkování 20
Byl jsem zde vůbec prvně letos 11.7. během společného výletu s Jarákem. Předtím jsem si tu trasu studoval na Mapách.cz abych věděl do čeho jdu. Z doslechu jsem už předem věděl, že orgáni zde pravidelně odchytávají. Měl jsem ten den půjčený na jízdu pořádný kočár (Yamaha FJR 1300), který měl docela zvláštně sjeté gumy a tak už jsem si dopředu nedělal pražádné naděje na hluboké náklony a rychlé výjezdy ze zatáček. Už když jsme se blížili k těm serpentinkám, tak nám protijedoucí bajkeři signalizovali rukama ať zvolníme. Takže žádné překvapení. Povrch luxusní, hned v první zatáčce hlídka a dalši zhruba v polovině serpentin. Zvláštní bylo, že někteří kolegové v jedné stopě si ani tímto nenechali zkazit náladu a jali se zlepšovat svá osobní maxima. Soudím tak dle jednoho borce, který se zde o kus výše nad druhou  hlídkou na rovince mezi vracečkami otáčel na supersportu, že si to dá patrně ještě jednou. Já si to odjel ultraslušně a chápu, že kdo to sem má blízko, tak asi stejně neodolá. Do Brna daleko a do Mostu jakbysmet. Pro mne osobně je to z ruky a pravidelná přítomnost orgánů přitažlivosti tomuto úseku nepřidá. 

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Radary Červenohorské sedlo 2 roků 7 měsíců zpět #11951

  • DaveVFR
  • Avatar uživatele DaveVFR
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Příspěvky: 411
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj, kdo to má blízko na Žlezný Brod a nelíbí se mu zničený povrch, tak u nás je dva měsíce otevřený kompletně zrekonstruovaný úsek, kde se to aktuálně motorkářema jen hemží.

Trasa Bozkov - Cimbál

A kdo si chce udělat větší okruh, bere to ze Žlezného Brodu do Bozkova, novým úsekem na Cimbál a Semily a zpět do ŽB. Je to pěkný půlhodinka v zatáčkách.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Radary Červenohorské sedlo 2 roků 7 měsíců zpět #11952

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Přes Železný Brod jsem jel zpátky ze srazu v Jizerkách. Jel jsem brzy ráno, silnici jsem měl pro sebe. Ale nějak jsem nedokázal pochopit, proč jsem sem jezdíval z Prahy. Mně přijde, že tam žádné zatáčky nejsou. :-( 

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.392 sekund
Powered by Kunena fórum