• Strana:
  • 1

Téma:

Dovolená 2011 12 roků 10 měsíců zpět #6373

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Kdo kam plánujete jet na dovolenou? Ptám se, že bych se buď k někomu přidal nebo kdyby chtěl někdo zajet třeba do itálie, očachat se v moři, pojezdit po Apeninách, že bychom něco vymysleli. Loni jsme jeli s Pavlou sami a přeci jenom to není úplně ono. Kdo by jel, případně kdy?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Dovolená 2011 12 roků 10 měsíců zpět #6375

  • beyk0007
  • Avatar uživatele beyk0007
  • Návštěvník
  • Návštěvník
scalla napsal:

Kdo kam plánujete jet na dovolenou? Ptám se, že bych se buď k někomu přidal nebo kdyby chtěl někdo zajet třeba do itálie, očachat se v moři, pojezdit po Apeninách, že bychom něco vymysleli. Loni jsme jeli s Pavlou sami a přeci jenom to není úplně ono. Kdo by jel, případně kdy?


Ahoj, my se jedem se zenou (na jedne motorce ) courat prvni cervencovy tyden (jak jsou svatky) na rakousko/svycarsko/italske pomezi, partaci nam pravdepodobne krachli, tak kdyby se nekdo chtel pridat, budem radi. Idealne jeden az dva pary (neni podminkou, ale prijde mi to tak nejak lepsi). Spani v penzionech, kam se zrovna dojede.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Dovolená 2011 12 roků 10 měsíců zpět #6376

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Tož my bychom se možná přidali. Jen ty penziony s tím, kam se zrovna dojede, to není úplně ideální. Spoustu času strávíš hledáním, přece jen jsou prázdniny a taky nějaké to móóře na den dva, ať z toho Pavla taky něco má. :-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Dovolená 2011 12 roků 10 měsíců zpět #6378

  • beyk0007
  • Avatar uživatele beyk0007
  • Návštěvník
  • Návštěvník
fungoval jsem s tim ubytovani loni stejnym zpusobem bez problemu se skupinou asi 20-30 lidi :-). Jako da se to i naplanovat predem, ale prijde mi, ze ztracis volnost.

Znas nejake pekne more na severu italie?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Dovolená 2011 12 roků 10 měsíců zpět #6382

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Pěkné moře tam neznám. Ale já myslím, že na ten jeden den to úplně stačí kdekoli u té kaluže. Neříkám, že se tak cestovat nedá, ale loni jsme chytli asi nějaký vrchol sezóny. Rakousko bylo v pohodě, ale v Itálii docela problém něco najít. :-( A když, pak drahé jak prase.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od scalla.
  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.519 sekund
Powered by Kunena fórum