• Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma:

Doporučený servis v Praze? 4 roků 10 měsíců zpět #10612

  • Jarak
  • Avatar uživatele Jarak
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 262
  • Obdržená poděkování 15
Víš že jsme se domlouvali,že to k tobě dám, ale musel bych řešit dopravu od tebe a zase k tobě pro motorku.Takhle mě do servisu hodila dcera autem cestou do školy.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Doporučený servis v Praze? 4 roků 10 měsíců zpět #10613

  • Stanley
  • Avatar uživatele Stanley
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 219
  • Obdržená poděkování 12
Jasný, já tomu rozumím

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Doporučený servis v Praze? 4 roků 10 měsíců zpět #10614

  • Jarak
  • Avatar uživatele Jarak
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 262
  • Obdržená poděkování 15

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Doporučený servis v Praze? 4 roků 10 měsíců zpět #10615

  • SpaceMan
  • Avatar uživatele SpaceMan Autor tématu
  • Offline
  • Expert
  • Expert
  • Příspěvky: 105
  • Obdržená poděkování 5

Stanley napsal: Co já vím tak honda na to má standardně šest normohodin a myslím, že i tak musí mít sakra praxi to udělat v daném čase. Minimálně třikrát jsem na m cz narazil na cenu přes 30 000 včetně materiálu. Osobně je mi to jedno, protože peníze si snáz vydělám v práci než v dílně. Před asi deseti lety mi jen kontrolovali ventily na fzs 600 v Yamaze a vzali si 4000,- a to je podstatně jednodušší. Nicméně buď v klidu, obvykle není potřeba při tvém nájezdu nic měnit. Takže s motorem se nejspíš nic nestane ani pokud
by to neudělali. Na výzvu jsem nereagoval, protože nebudu mluvit sám o sobě a nejsem z Prahy


Jak jsem psal, Praha není podmínkou, to bylo jen jednodušší,že z prahy jsem. Motorku mám odstrojenou, bez nádrže, bez airboxu. Motorku hodím do káry a klidně ji dovezu. To je to nejmenší. Jen bych rád věděl, co to bude stát. Takže pokud máš čas a jsi ochotný se pověnovat mému motoru, budu rád, když napíšeš. Klidně i SZ. ;-)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.724 sekund
Powered by Kunena fórum