• Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma:

Pneu na VFR 6 roků 1 týden zpět #10025

  • hrtak
  • Avatar uživatele hrtak
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 76
  • Obdržená poděkování 0
Já dlouhý roky jezdil Dunlopy - RoadSmart 2 byly v pohodě, jakmile se přešlo na RoadSmart 3, tak byly problémy. Při naklopení to házelo drobné vibrace do řidítek. Dlouho se nemohlo přijít na to čím to je, zkoušelo se nové vyvážení, nechal jsem udělat přední tlumiče (resp. výměna za Ohlinse), nová pneu a furt nic. Nakonec jsem změnil na Pirelli Angel GT a od té doby klid a nemůžu si je vynachválit.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Pneu na VFR 6 roků 1 týden zpět #10027

  • Beyk-Vevercak
  • Avatar uživatele Beyk-Vevercak
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 5
koliks na tom mel najeto? Mne se na RS pomerne rychle oskakal predek a pak se prave objevovaly vibrace, takze jsem momentalne v rezimu dva predky na jeden zadek ... zajimave, ze u drivejsich RS jsem to nepozoroval.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Pneu na VFR 6 roků 1 týden zpět #10028

  • Beyk-Vevercak
  • Avatar uživatele Beyk-Vevercak
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 5
koliks na tom mel najeto? Mne se na RS3 pomerne rychle oskakal predek a pak se prave objevovaly vibrace, takze jsem momentalne v rezimu dva predky na jeden zadek ... zajimave, ze u drivejsich RS jsem to nepozoroval.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Beyk-Vevercak.

Pneu na VFR 6 roků 1 týden zpět #10029

  • hrtak
  • Avatar uživatele hrtak
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 76
  • Obdržená poděkování 0
Taky jedu 1 predni na dve zadni. Ale u tech RS se to projevovalo prave u i novych. Resp. problem co jsem resil byl ze - spatne vyvazeny kolo, vymeneny zavazi a problem dal. Tak bude spatna predni guma, vymeneno a problem dal. Tak asi tlumice - dal jsem ohlinse (Stejne sem je tam chtel) a problem dal... Pak jsem presel na Pirelli a problem zmizel. Predtim jsem roky jezdil Road Smarty 2 a taky jsem na to nenarazil.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Pneu na VFR 6 roků 1 týden zpět #10030

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43

hrtak napsal: Taky jedu 1 predni na dve zadni. Ale u tech RS se to projevovalo prave u i novych. Resp. problem co jsem resil byl ze - spatne vyvazeny kolo, vymeneny zavazi a problem dal. Tak bude spatna predni guma, vymeneno a problem dal. Tak asi tlumice - dal jsem ohlinse (Stejne sem je tam chtel) a problem dal... Pak jsem presel na Pirelli a problem zmizel. Predtim jsem roky jezdil Road Smarty 2 a taky jsem na to nenarazil.

Ty tam máš kompletní vidle ohlins, pružiny nebo cartridge, které se dávají dovnitř?

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Pneu na VFR 6 roků 1 týden zpět #10031

  • hrtak
  • Avatar uživatele hrtak
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 76
  • Obdržená poděkování 0
Jenom pružiny (a centrál vzadu)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Pneu na VFR 6 roků 1 týden zpět #10032

  • Beyk-Vevercak
  • Avatar uživatele Beyk-Vevercak
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 5

hrtak napsal: Taky jedu 1 predni na dve zadni. Ale u tech RS se to projevovalo prave u i novych. Resp. problem co jsem resil byl ze - spatne vyvazeny kolo, vymeneny zavazi a problem dal. Tak bude spatna predni guma, vymeneno a problem dal. Tak asi tlumice - dal jsem ohlinse (Stejne sem je tam chtel) a problem dal... Pak jsem presel na Pirelli a problem zmizel. Predtim jsem roky jezdil Road Smarty 2 a taky jsem na to nenarazil.


to ale jedes presne opacny pomer nez ja, ja jedu 2 predni na 1 zadni :-). Normalne jsem prezouval vzdycky komplet sadu, RS3 mi to kazi .. priste asi zkusim Angel GT, mi doporucoval servisak

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Pneu na VFR 6 roků 1 týden zpět #10033

  • hrtak
  • Avatar uživatele hrtak
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 76
  • Obdržená poděkování 0
Ah upsal sem se. Samozřejmě 1 přední na 2 zadní :-). Jinak ty Angely GT jezdím a mohu doporučit

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Pneu na VFR 6 roků 1 týden zpět #10034

  • Jarak
  • Avatar uživatele Jarak
  • Offline
  • VIP EXPERT
  • VIP EXPERT
  • Příspěvky: 262
  • Obdržená poděkování 15
Tak jsem dnes koukal na stav km a na Michelin Pilot Road 2 mám najeto 16 000 km a myslím že 18 v pohodě dají.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Pneu na VFR 5 roků 11 měsíců zpět #10069

  • Hurvajs
  • Avatar uživatele Hurvajs Autor tématu
  • Offline
  • Začátečník
  • Začátečník
  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0
Tak na konec po přečtění několika článků, diskuzí a doporučení, jsem si koupil Dunlop Roadsmart 3. Mám na nich pro zatím najeto cca 100km tak uvidíme postupem času. :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.271 sekund
Powered by Kunena fórum