• Strana:
  • 1
  • 2

Téma:

Akce klubu 2017 7 roků 7 měsíců zpět #8920

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43

Beyk-Vevercak napsal: Ahoj,

1/ Takze jo, vymyslet naplanovat, proc ne, ale rozhodne nic nezarizovat, proste vyrazit kdyz to pujde. A hlavne hodne jezdit, my podle mne na srazech jezdime malo, ja kdyz uz vytahnu motorku, tak si ji chci uzit :-)

5/ Srazove km - prijde mi jako blbost vyhodnocovat, kdo najede kolik km cestou na sraz a zpatky, vzdyt to neni nic, co by se dalo ovlivnit. Kdyz uz, tak vymyslejme akce primo na srazech, treba ruzne okruhy, ukoly, orientacni souteze a ty vyhodnocujme, - btw, letos jsem byl poprve na ITT tour a takova VFR "podsoutez" na ni by byla hezka, nebo klidne i inspirace pro neco podobneho v ramci srazu ;-)

7/ propadnuti jakekoli ceny nevyzvednutim na konkretni akci povazuji za blbost. Asi chapu motivaci, ale nesouhlasim

a tak :-). Je to se mnou tezky, ja vim :-D


ad 1) Alpy - ano, takhle jsem to myslel. Ježdění na srazech - naprostý souhlas. Ale bohužel tady panuje podobný názorový rozpor jako u názvu klubu B)

ad 5) Ono to taky "blbost" je. Je to jen jedna z věcí, kterou bych chtěl stránky oživit. Ano, nemůžeš ovlivnit, kolik km najedeš. Ale můžeš ovlivnit, zda pojedeš nebo ne. Pokud jde o vzdálenosti, pak jednou máš sraz blízko, najedeš málo. Podruhé je dál, najedeš více a ten, co měl předtím více, najede zase méně. Jednou pojedeš na klubovou jízdu, předstihneš ty, co byli na srazech, ale na jízdu nejedou. Pak nepojedeš, jiný tě dožene. Takže opravdu jen taková blbost, stejně jako procentní návštěvnost stránek, kterou má každý v profilu (ale ještě ji musím trochu poladit - má to analytickou díru ;) ).
Okruhy, úkoly, orientační soutěže - super nápad. A klidně můžeme vyhodnocovat, nezávisle na klubových kilometrech. :laugh:
Jenom jestli to někdo bude schopen/ochoten organizovat...

ad 7) Motivace je jednoduchá. Aby ta soutěž byla napínavá do poslední chvíle. Takže výsledky se vyhlásí třeba na Mikulášské. A pokud tam výherce nebude, (vyjma vážných důvodů) cena propadne a převede se do dalšího ročníku. Tím pádem může být vyšší. Něco jako jackpot. :) Nicméně toto téma určitě probereme, až bude aktuální (pokud nějakou soutěž budeme mít)

>a tak :-). Je to se mnou tezky, ja vim - Máš jiný názor, to tak u lidí bývá. Ale dokážeš také vysvětlit proč máš jiný názor a jak by sis to představoval ty. To je dialog. Těžké by to s tebou bylo, kdybys jenom říkal NE a nic víc.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Akce klubu 2017 7 roků 7 měsíců zpět #8923

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43

Maxx napsal: 1/ Route de Grande Alpes určitě doporučuji. Jeli jsme ji před pár lety a užil jsem si to. Případně bych mohl pomoci pár typy na ubytko atp.

To určitě přivítáme, pokud tohle pojedeme a já doufám, že ano. Tohle mi leží v hlavě už několik let a vždycky se našlo něco, co mi to zkazilo. Takže dopředu daný termín a jedem, protože holt je to domluvené s ostatníma. :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Akce klubu 2017 7 roků 6 měsíců zpět #9000

  • Tommy
  • Avatar uživatele Tommy
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 118
  • Obdržená poděkování 1
Hoj, za mě k jednotlivým bodům:

Klubová jízda - za sebe jsem pro něco civilizovanějšího, jako třeba Rakousko. Když sem četl váš report z Rumunska, tak při představě ne příliš pěkných cest, kolon apod. jsem byl nakonec rád že jsem nejel. Takže Route de Grande Alpes za mě beru.

Letní sraz na Slovensku - jsem pro.

Závody v Brně jako klubová akce - Je otázka by se to dělalo prakticky - ubytování, divácké místo na závodech a tak. Každá má asi svoje preference, tak je otázka,zda by se nám je povedlo sladit. Takže asi spíše také ne.

Okruhové setkání Mýto/Sosnová/Písek - jsem pro, na okruhu jsem ještě nebyl, takže rád pojedu.

Prodloužený víkend v Alpách - opět jsem pro :)

Mikuláš - asi záleží kde a jak. Kolem Vánoc mívám nabito pracovně i osobně.

Zvýšení příspěvků - snad to nebude znít moc velikášsky, ale 200,- mi přijde jako směšná částka (když si vezmu co kde a jak všude během roku platím) a pokud bude potřeba, za sebe klidně budu platit 500,-. Stejně jak psal Vehrvolf, jsem rád, že klub a web funguje a pokud fungování znamená zvýšit příspěvek, nemám s tím problém.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Akce klubu 2017 7 roků 6 měsíců zpět #9001

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43

Tommy napsal: Když sem četl váš report z Rumunska, tak při představě ne příliš pěkných cest, kolon apod. jsem byl nakonec rád že jsem nejel. Takže Route de Grande Alpes za mě beru.

Holt to jsou zkušenosti, které musíš někde nabrat. Transalpina je nádherná. Nikdy jsem nic takového nejel. A cesta do Rumunska by se dala odjet i sjízdnější variantou. Holt jsme to jeli takhle.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.520 sekund
Powered by Kunena fórum