Téma:

MDA Ride - 21.6. na Náplavce 9 roků 9 měsíců zpět #7748

  • lukyvfr
  • Avatar uživatele lukyvfr Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 88
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj pánové,

tuto sobotu (21.6.) se koná 6. ročník charitativní akce MDA Ride od 10h v Praze na Náplavce. Kdo budete mít čas a zájem, přijďte se tam podívat.

Je to pro dobrou věc... klub se aktivně angažuje v podpoře léčby svalové dystrofie. Náš rodinný přítel je předsedou tohoto klubu, tudíž vím že se nejedná o žádné "rádoby charitativní kecy a falešné pomoci", ale že klub lidem s touto nemocí skutečně pomáhá a nejenom finančně je podporuje.

Tak pokud vás toto nějak oslovilo, přijďte se podívat ;-)

Zde příp. více info: mdaride.cz/

Lukáš

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od lukyvfr.

Re: MDA Ride - 21.6. na Náplavce 9 roků 9 měsíců zpět #7749

  • beyk0007
  • Avatar uživatele beyk0007
  • Návštěvník
  • Návštěvník
skoda ze termin je den potom, co si parta vylizancu usmyslela motorkama ucpat Prahu, bude mit spanilka dobre naladene obecenstvo ..

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: MDA Ride - 21.6. na Náplavce 9 roků 9 měsíců zpět #7750

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Tak to nevím, že někdo plánuje motorkama ucpat Prahu? No já mám tento víkend pracovní. :-(

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: MDA Ride - 21.6. na Náplavce 9 roků 9 měsíců zpět #7752

  • Tommy
  • Avatar uživatele Tommy
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 118
  • Obdržená poděkování 1
saveczechgp.com/cs/ - nejde o ucpání Prahy, ale o předání petice a upozornění na problém. Jedu taky, protože mi to není lhostejný, jako vylízanec se necítím ;-) BTW nevidím zase tak zásadní rozdíl mezi spanilou jízdou a organizovaným příjezdem na určité místo.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Tommy.

Re: MDA Ride - 21.6. na Náplavce 9 roků 9 měsíců zpět #7753

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Tak o tom žádná. Moto GP v Brně je přesně ten případ totální stupidity. Jo, kdyby šlo o kopálisty, to by se hned každý posral. Nebo olympiádu v Praze. Ale VC v Brně? Asi z toho nekoukají žádní kapříci, takže nezájem... :( Ale fandím ti, že jedeš a zřejmě si na to bereš volno v práci.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: MDA Ride - 21.6. na Náplavce 9 roků 9 měsíců zpět #7754

  • Tommy
  • Avatar uživatele Tommy
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 118
  • Obdržená poděkování 1
Přesně tak, v tomhle státě se vyhazují peníze na tuny volovin, ale dát peníze na akci, ze které se ta investice minimálně dvojnásobně (ale klidně trojnásobně) vrátí zpět do státní kasy, to ne. Jojo, bereme si já i přítelkyně volno, počasí vypadá pěkně, tak třeba to bude pěkný "sraz". Hlavně doufám, že se na to lidi nevykašlou, přijedou v hojném počtu a především doufám, že ta akce poslouží svému účelu a začne se o to konečně někdo seriózně zajímat.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: MDA Ride - 21.6. na Náplavce 9 roků 9 měsíců zpět #7756

  • beyk0007
  • Avatar uživatele beyk0007
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Tommy napsal:

saveczechgp.com/cs/ - nejde o ucpání Prahy, ale o předání petice a upozornění na problém. Jedu taky, protože mi to není lhostejný, jako vylízanec se necítím ;-) BTW nevidím zase tak zásadní rozdíl mezi spanilou jízdou a organizovaným příjezdem na určité místo.


a vysvetlis mi, proc je potreba u toho ucpat Prahu? A proc se na to spousta blbecku tak hrozne tesi (precti si par diskusi)? To jako fakt necemu pomuze, kdyz naserete pul Prahy, kdyz se lidi nedostanou v patek kam budou potrebovat - zacpa na tak dulezitem miste se bohuzel velmi rychle roznese do sirokeho okoli? At uz ma pravdu ktera chce strana (cislama se haze slusne, ale prepocital sis je nebo jen slepe veris?), da se to delat tak, abys neomezoval lidi, ktere to nezajima ..

to je jako kdybych ja mel spor s obci, ze mne nechce pripojit na cisticku vody a privezl jsem ti na zahradu obsah sveho septiku, i kdyz s tim nemas nic spolecneho ..

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: MDA Ride - 21.6. na Náplavce 9 roků 9 měsíců zpět #7757

  • beyk0007
  • Avatar uživatele beyk0007
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Tommy napsal:

Přesně tak, v tomhle státě se vyhazují peníze na tuny volovin, ale dát peníze na akci, ze které se ta investice minimálně dvojnásobně (ale klidně trojnásobně) vrátí zpět do státní kasy, to ne. Jojo, bereme si já i přítelkyně volno, počasí vypadá pěkně, tak třeba to bude pěkný "sraz". Hlavně doufám, že se na to lidi nevykašlou, přijedou v hojném počtu a především doufám, že ta akce poslouží svému účelu a začne se o to konečně někdo seriózně zajímat.


prepocital sis ty cisla nebo jen slepe veris tomu, co povida jedna strana? :laugh: :laugh:

predpokladam, ze na GP jezdis. Utratis v souvislosti s touto akci MINIMALNE 15 tisic? Protoze to je hrubym odhadem minimum toho, co musis, aby cislo zverejnene Dornou aspon trochu vypadalo realne .. a musel by to utratit kazdy z tech lidi, kteri se tam objevi ..

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: MDA Ride - 21.6. na Náplavce 9 roků 9 měsíců zpět #7758

  • beyk0007
  • Avatar uživatele beyk0007
  • Návštěvník
  • Návštěvník
scalla napsal:

Tak o tom žádná. Moto GP v Brně je přesně ten případ totální stupidity. Jo, kdyby šlo o kopálisty, to by se hned každý posral. Nebo olympiádu v Praze. Ale VC v Brně? Asi z toho nekoukají žádní kapříci, takže nezájem... :( Ale fandím ti, že jedeš a zřejmě si na to bereš volno v práci.


olympiadu v Praze chtelo jen par megalomanu, ale snad nikdo to ani nebral vazne. A narodni fotbalovy stadion taky uz mockrat ztroskotal na tom, ze na nej nikdo nechce dat takove dotace (zaplatpanbuh)

Ja bych dotoval mnohem radeji male vesnicke sportovni kluby, zajmove spolky atd .. to, kam se dostanou normalni deti, tam to aspon dava smysl .. a ne mista, kam se dostanou komercni penize.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: MDA Ride - 21.6. na Náplavce 9 roků 9 měsíců zpět #7759

  • Zdenále
  • Avatar uživatele Zdenále
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 0

Zdraví Zdenále

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.331 sekund
Powered by Kunena fórum