Téma:

Re: Kalendář akcí 2014 9 roků 11 měsíců zpět #7533

  • beyk0007
  • Avatar uživatele beyk0007
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Tommy napsal:

Já přispěju za ty novější členy fóra - hrozně rád bych se zapojil a konečně vás taky potkal (zatím to tu spíše jen pasivně čtu :) ). Pro mě je ale blbý, že hodně víkendů už mám alespoň z části zabraných (až do září včetně je to každý druhý víkend něco) a tak bych třeba ocenil spíše něco jako jednodenní sraz - dojet na nějaké pěkné místo, oběd, pokec, projížďka v okolí a na večer zase domů. To je pro mě časově i finančně líp uskutečnitelný.


tak klidne prijed v sobotu rano a odjed v sobotu vecer, nikomu to vadit nebude. Je sice pravda, ze nejvic srandy byva pak vecer, ale na zacatek i tohle lepsi nez nic ..

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Kalendář akcí 2014 9 roků 11 měsíců zpět #7536

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Jak píše Beyk, to je jedna z variant. Sám jsem taky nejednou přijel v sobotu večer a v neděli ráno jel zpátky, protože nebyl čas. Co píšeš nějaká jednodenní akce taky není problém. Jen o to dosud nikdo neprojevil zájem. Pokud jde o počet akcí, jsem taky pro dvě, když započtu poměrně tradiční Těrlice pak tři akce za rok, oznámené dostatečně dopředu, které by fungovaly jako oficiální sraz. Na druhou stranu přece není problém udělat libovolný počet "meziakcí", byť třeba jak psal Tommy na jeden den. Nebo i nějakých akcí spojených třeba s nějakou tůrou po horách. V tomhle vidím jednu z mezer, kterou tady máme. Pro mne tahle akce na víkend v Beskydech znamenala vzít si v pátek volno. Mám výhodu, že volno si mohu vzít prakticky kdy chci. Ale ne každý takovou možnost má. Jsou lidi, kteří musí v práci nahlásit dovolenou na celý rok do konce ledna. Proto je lepší udělat dvě, opravdu dobře připravené akce za rok a mezi nima může klub žít svým životem na neformálních akcích. Kdo se bude chtít přidat, přidá se.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Kalendář akcí 2014 9 roků 11 měsíců zpět #7538

  • Tommy
  • Avatar uživatele Tommy
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 118
  • Obdržená poděkování 1
To co píše Beyk je taky řešení, ale pak by mi bylo líto odjíždět :-D
Každopádně za sebe uvítám klidně více těch jednodenních "vyjížděk" jelikož z mého okolí jsou motorkáři spíš lemplové a to ježdění flákají, tak jezdím sám stylem "cesta je cíl". Což mi nevadí, ale když bude cíl i nějaký konkrétní, bude to fajn. Myslím že když jich bude více a i třeba ne tolik dopředu plánovaných, tak se vždycky někdo chytne. No a když nechytne, dá se to přetavit v neformální projížďku pár lidí.

BTW když už se tu bavíme o akcích - chystáte se někdo na Moto GP? Já tam budu, s kamarádem jsme si letos koupili vstupenku do kempu u tribuny A, tak jen jestli tam třeba někoho náhodou nemám šanci potkat :)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Kalendář akcí 2014 9 roků 11 měsíců zpět #7539

  • DaveVFR
  • Avatar uživatele DaveVFR
  • Offline
  • Moderátor
  • Moderátor
  • Příspěvky: 411
  • Obdržená poděkování 1
Zcela souhlasím s Vladem, že i akce každý měsíc se daly pořádat, ale Vladovi bych oponoval právě tím, že většinu těchto akcí jsme připravovali s Májou a ten čas na to prostě není a fungovalo i střídání Morava, Čechy. Velmi dobře si pamatuji akci u Apola, kde jsme udělali Tajný závod. Mno, naše zadnice byly bolavé po páteční cestě namísto a defacto díky slabé znalosti místních zákoutí, jsme celou trasu, která byla připravena jen přes Google mapy, projížděli a na to ladili otázky apod. Byla to často velká improvizace a tak, jako nyní připravil Zdenále akci pro klub, tak by to mělo fungovat vždy = připraví ji někdo znalý území.
Já si beru jako svůj úkol zajištění termínu pro VFR na okruhu ve Vysokém Mýtě a k tomu třeba i nějaký ten večerní doprovodný program. Celkem bych uvítal akci někde např na Orlíku, kde jsme kdysi už byli a tento kraj je velmi přitažlivý se spoustou pěkných silniček. Ale je to o dobrovolnících, kteří se k organizaci přihlásí a nemusí to být nikdo z tzv. "jádra", ale i z nových členů, kteří by se takovým příspěvkem dobře zapsali mezi členy klubu :cheer: .

Beyk:
Naprostý souhlas. Do jisté doby jsem si nedovedl představit, že bych na jediné akci chyběl, ale to s přibývajícími radostmi a starostmi již nelze a nikomu by nemělo být vyčítáno, že nedorazil na akci a snad ani já jsem to nikomu dříve nevyčítal.

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Kalendář akcí 2014 9 roků 11 měsíců zpět #7540

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
DaveVFR napsal:

Celkem bych uvítal akci někde např na Orlíku, kde jsme kdysi už byli a tento kraj je velmi přitažlivý se spoustou pěkných silniček.

Kolem Orlíku je spousta pěkných silniček, ale povrchem vhodným spíše pro Crosstourera... :-( Prakticky veškeré možnosti jsme vyčerpali na jarním srazu, tuším 2012? (Sázava).

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Kalendář akcí 2014 9 roků 11 měsíců zpět #7543

  • beyk0007
  • Avatar uživatele beyk0007
  • Návštěvník
  • Návštěvník
scalla napsal:

DaveVFR napsal:

Celkem bych uvítal akci někde např na Orlíku, kde jsme kdysi už byli a tento kraj je velmi přitažlivý se spoustou pěkných silniček.

Kolem Orlíku je spousta pěkných silniček, ale povrchem vhodným spíše pro Crosstourera... :-( Prakticky veškeré možnosti jsme vyčerpali na jarním srazu, tuším 2012? (Sázava).


chce to bud kousek na jih nebo kousek na zapad ..

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Kalendář akcí 2014 9 roků 11 měsíců zpět #7545

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
beyk0007 napsal:

chce to bud kousek na jih nebo kousek na zapad ..


:laugh: jo jo, tam je to o dost lepší... :laugh:

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Kalendář akcí 2014 9 roků 10 měsíců zpět #7555

  • hrtak
  • Avatar uživatele hrtak
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 76
  • Obdržená poděkování 0
Co sme se s Beykem cestou ze srazu bavili, tak jako Šumava i Krušné Hory jsou pěkné a něco by se určitě zvládlo.... ale 80% lidí je z Moravy, tak jestli by vůbec byl zájem jet tak daleko...

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Kalendář akcí 2014 9 roků 10 měsíců zpět #7557

  • scalla
  • Avatar uživatele scalla Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 1546
  • Obdržená poděkování 43
Ale o tom to přece je. Nemusí to být celoklubová akce. Máme tady i pár Slováků a pro ně je to ještě dál. Nedá se vyloučit, že by třeba chtěli tento kus republiky poznat a přijedou, ale spíše se dá čekat účast lidí z Čech. Stejně tak moravská část si může udělat svou akci třeba na Slovensku. Jde přece o to, aby se lidi potkávali a poznávali. Krušné hory taky nejsou náplň na dva dny. Ale dá se to spojit třeba s výletem do Tropical Island. ;)

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Re: Kalendář akcí 2014 9 roků 10 měsíců zpět #7559

  • beyk0007
  • Avatar uživatele beyk0007
  • Návštěvník
  • Návštěvník
scalla napsal:

Ale o tom to přece je. Nemusí to být celoklubová akce. Máme tady i pár Slováků a pro ně je to ještě dál. Nedá se vyloučit, že by třeba chtěli tento kus republiky poznat a přijedou, ale spíše se dá čekat účast lidí z Čech. Stejně tak moravská část si může udělat svou akci třeba na Slovensku. Jde přece o to, aby se lidi potkávali a poznávali. Krušné hory taky nejsou náplň na dva dny. Ale dá se to spojit třeba s výletem do Tropical Island. ;)


za den je nesjezdis ;-).

Prosím Přihlásit se připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.448 sekund
Powered by Kunena fórum